UITSLAGEN BRABANTSE KAMPIOENSCHAPPEN DRESSUUR!

De afgelopen twee weekenden stond manege de Molenheide in Schijndel in het teken van de Brabantse kampioenschappen dressuur. In het weekend van 26 januari 2018 kwamen de paarden aan start. Hierbij werd Diane van Ingen 16e in het M1, Nikki Pije werd 7e in het L2 en Jamie van Mensvoort werd 13 in dezelfde klasse.

Afgelopen weekend waren de pony’s aan de beurt. Zowel Imke Maas als Benthe van Baast startten op de Brabantse Kampioenschappen in de DE-M1 en behaalden respectievelijk 7e en 19e plaats.

Helaas waren er dit jaar geen Udenhoutse prijswinnaars bij de Brabantse kampioenschappen, maar alle amazones en hun paarden/pony’s hebben weer veel ervaring opgedaan!

Nu de Brabantse Kampioenschappen er weer op zitten, zijn zowel de pony’s- als de paardenruiters weer druk aan het oefenen voor de afdelingsdressuur. Ook dit jaar hopen we er weer een succesvol en gezellig zomerseizoen van te maken!