GESLAAGD WEEKENDKAMPIOENSCHAP DRESSUUR PAARDEN!

Ook de laatste dag van de weekenddressuur paarden zit er weer op. We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd weekend met mooie resultaten. Alle weekendkampioenen gingen naar huis met  ad €50,-  extra prijzengeld en een prachtige statiedeken, gesponsord door Worldwide transit.

De weekendkampioenen van 2018 zijn:
Klasse B/L1: Joyce van Opbergen met Pure Bf’s Gentleman
Klasse L2: Danielle Houtvast met Ipad
Klasse M1: Diane van Ingen met Gadorijke
Klasse M2/Z1: Meike Kroot met Heante MKD
Klasse Z2/ZZL: Neelke van Kollenburg met Feline

De overall kampioen is geworden: Neelke van Kollenburg. Zij won bovenop de reguliere prijzen de hoofdprijs, een ballonvaart gesponsord door Sky Ballonvaarten.

Hopelijk hebben jullie net zo genoten als de organisatie en zien we jullie volgend jaar weer terug! Zie alle weekendkampioenen op bijgevoegde foto’s, gemaakt door Foto4u.nl. (Tijdens het hele weekend zijn er foto’s gemaakt). Neem een kijkje op hun website voor alle foto’s.

Over 2 weken vindt de weekendkampioenschappen dressuur voor pony’s plaats. Er is nog ruimte voor inschrijvingen. Inschrijven kan via mijnknhs.nl!