25.08.2018 TUSSENSTAND ONDERLINGE WEDSTRIJDCOMPETITIE

Uitleg van de puntentelling:
Per gereden wedstrijd telt de plaats die je gehaald hebt. 1e plaats= 1 punt, 2e plaats= 2 punten enz. Bij een niet gereden wedstrijd komt er 100 punten te staan. Voor de eindstand tel je laagste drie punten die je gehaald hebt bij elkaar op. Dan krijg je de eindstand. Diegene die het minste punten heeft staat bovenaan.

6-apr 5-mei 17-jun 18-aug 23-sep
Klassering Naam klassering klassering klassering klassering klassering Stand Hoogste score
1 Joyce vd Mee -Wessel pa M1 2 5 2 7 9 7
2 Suwa Wijbenga  -Guusje pa m1 4 7 7 3 14 7
3 Nadine Spaan pa M1 100 2 11 4 17 100
4 Joyce vd Mee -Amber pa B 5 3 100 10 18 100
5 Tess Bierhuizen pa L1 8 100 4 12 24 100
6 Nicole vd Weerd pa L1 10 100 5 15 30 100
7 Lara Notten pa B 1 4 100 100 105 100
8 Stefanie v Iersel- Juul pa B 3 100 3 100 106 100
9 Stefanie v Iersel – Elsom pa ZZL 100 100 6 8 114 100
10 Sanne Jansen pa B 100 100 13 1 114 100
11 Stefanie v Iersel -Guusje pa m2 100 100 12 5 117 100
12 Nienke vd Born pa B 7 10 100 100 117 100
13 Jessie v Dijk pa M1 100 9 10 100 119 100
14 Famke v Hoesel pa L1 100 100 9 11 120 100
15 Alex Marcelis pa B 11 100 100 13 124 100
16 Esmee Gevers pa L1 100 1 100 100 201 100
17 Anouk vd Brand pa z2 100 100 1 100 201 100
18 Sandy de Waard pa L2 100 100 100 2 202 100
19 Maayke vd Brand pa Z1 6 100 100 100 206 100
20 Michelle Heerdt pa B 100 6 100 100 206 100
21 Rachel Rokven pa B 100 100 100 6 206 100
22 Lieke Klop pa B 100 100 8 100 208 100
23 Kayleigh Slijkhuis pa B 100 8 100 100 208 100
24 Meis v Hommelen pa B 9 100 100 100 209 100
25 Virginia von Kriegenbergh pa B 100 100 100 9 209 100
26 Amber Hamers pa M1 100 11 100 100 211 100
27 Anouk van Grinsven pa B 100 100 100 14 214 100
1 Jolijn v Abeelen po F2a 1 100 1 2 4 100
2 Benthe v Opstal po F2a 3 100 4 7 14 100
3 Jinthe de Leur po F2a 100 2 100 3 105 100
4 Nienke vd Maat po F2a 2 100 4 100 106 100
5 Suze v Boxem po F2a 100 100 3 4 107 100
6 Lisa Rademakers po F2a 100 1 100 6 107 100
7 Merlijn schepens po f2a 100 100 6 5 111 100
8 Isabeau Serverijn po F2a 100 100 100 1 201 100
9 Nya de Beer po F2a 100 100 2 100 202 100
10 Kaylee Rademakers po f2a 100 3 100 100 203 100
11 Manou op t Hoog po F2a 100 100 100 8 208 100
Lotte v Zon po B/f2a HC HC HC HC 0 0
Guusje vd Schoot po B/f2a HC HC HC HC 0 0
1 Jasmijn v Wijk po B 1 100 1 6 8 100
2 Sofie v Abeelen po B 3 3 3 7 9 7
3 Els Verhoeven po B 100 4 6 9 19 100
4 Luca de Jong po B 100 1 5 100 106 100
5 Britt Zweerts po B 2 100 4 100 106 100
6 Wendy Leemans po B 5 100 100 4 109 100
7 Sanne Leemans po B 4 100 100 8 112 100
8 Daphne v Gool po B 100 6 10 100 116 100
9 Heike v Olphen po B 100 100 100 1 201 100
10 Sarah vd Wal po B 100 2 100 100 202 100
11 Sanne v Gestel po B 100 100 2 100 202 100
12 Marieke de Brouwer po B 100 100 100 2 202 100
13 Joyce Pijnenburg po B 100 100 100 3 203 100
14 Lotte Langerak po B 100 100 100 5 205 100
15 Lucy vd Wal po B 100 5 100 100 205 100
16 Pien Schoenmakers po B 100 100 7 100 207 100
17 Lotte v Laarhoven po B 100 100 8 100 208 100
18 Guusje v Rijzewijk po B 100 100 9 100 209 100
19 Romy op t Hoog po B 100 100 100 10 210 100
20 Robin vd Heijden po B 100 100 100 11 211 100
21 Hitte v Boxem po B 100 100 100 100 300 100
1 Roos v Wijk po L1 1 100 1 1 3 100
2 Eline Rokven po L1 3 1 3 2 6 3
3 Nienke v Nunen po L1 2 3 4 3 8 4
4 Demi v Gils po L1 100 2 2 4 8 100
1 Joyce Pijnenburg po L2 1 100 1 2 4 100
2 Isa vd Eijnden po M1 2 1 2 100 5 100
3 Shannon Tempels po M1 3 3 100 1 7 100
4 Imke Maas po m2 100 2 100 100 202 100